Güven Seperatör
blog

Montaj

Asansör montaj alanında sektörde söz sahibi kuruluşlardan biri olup referanslarıyla yüksek güvenilirliği ile satış sonrası servisleri ve garanti şartlarıyla en iyi hizmeti sunmaktadır. 

Firmamızın proje-tasarım bölümü aşağıda sıralandığı gibi 6 adım üzerinden çalışmakta ve projelerini hayata geçirmektedir.

*Ön inceleme,

*Teklif sunumu,

*Projelendirme,

*Tasarım,

*Uygulama

*Teslim

ÖN İNCELEME ; Bina ve sisteme ait bilgilerin teklif öncesi alınması ve müşteriye bina için en uygun asansör sisteminin belirlenmesiyle gerçekleştirilir.

TEKLİF SUNUMU; Müşteri ilen yapılan karşılıklı görüşmeler sonunda müşteri talebi değerlendirilerek en uygun ürün teklifinin sunulmasıyla uygulanır.

PROJELENDİRME; Uygulama Projesi Binaya tesis edilecek olan asansörün kullanım amacına göre kapasite, hız, kumanda ve kullanım şekli gibi temel özelliklerinin belirlenmesi için hazırlanan projedir. Ruhsat dosyası hazırlanırken dosyada bulundurulması zorunludur.

TASARIM; Uygulama projesi doğrultusunda müşteri odaklı olarak mühendis ve teknikerlerimizden oluşan satın alma ve proje-tasarım ekibimizin N81/CE standartlarına uygun ürünleri risk analizleri yapıldıktan sonra uygun ürünlerin uygulamaya hazır hale getirmesinden oluşan bölümdür.

UYGULAMA; Proje Tasarım bölümünün hazırlamış tedarik aşamaları tamamlandıktan sonra, uzman teknikerlerimiz tarafından sahada uygulamaya alınıp, kalite kontrol mühendislerimizin takibi ile imal edilmesi işlemidir.

TESLİM; Sahadaki Uygulaması tamamlanan ürünün N81/CE standartları doğrultusunda uzman mühendislerimizin son kontrolü ve emniyet tertibatlarının testleri yapıldıktan sonra yeşil etiket alınarak işletmedeki yetkililere kullanım eğitimleri ve kılavuzları verilip ürünün hizmete alınmasıyla sona erer.