Güven Seperatör
blog

Revizyon (Modernizasyon)

İnşaat yapılarında dikey ve yatay taşımacılığın temel araçları olan asansör sistemleri, zaman içinde oluşan yıpranmalar ve işlevsel ömrünü tamamlanması nedeniyle ihtiyaçları karşılayamaz duruma gelmekte ve yenilenmesi gerekmektedir.

Modernizasyon; bakım ve enerji maliyetlerini düşürüp, güvenliği güçlendirmesi nedeniyle masrafını geri ödeyen bir yatırımdır.

Modernizasyon sayesinde, gelişen teknoloji ile birlikte süregelen yeni standartlar; emniyet sistemleri, enerji tasarrufu, seyir konforu gibi birçok görsel ve teknik talebinizin karşılanmasını mümkün kılacaktır.

Yapılan incelemelere göre, kullanımda bulunan ve günümüz güvenlik standartlarına uygun olmayan asansörler büyük bir paya sahiptir. Bu nedenle asansörlerin güvenlik sistemleri başta olmak üzere, tüm mekanik ve elektronik tesisat revizyonu, asansörün güvenli kullanımı için göz önünde bulundurulması gereken bir konudur. Sonuç olarak, kullanmakta olduğunuz asansörünüzün, standartlara uygun olup olmadığını tespit ettirmeniz asansör kullanımı için büyük öneme sahiptir.

Asansörlerinizin günümüz standartlarına uygunluğunu Ücretsiz Olarak Denetlemekte ve sonucu size bir rapor halinde sunmaktadır.

Bu bağlamda can güvenliği ve emniyetini prensip edinmiş olan firmamız, revizyon işlemlerinde öncelikli olarak asansörünüzün emniyet tertibatını revize ederek başlamaktadır.

Kullanımdaki Her tipte asansör, yürüyen merdiven, yürüyen bant vb. sistemlerinizin uzman teknik ekibimiz ve mühendislerimiz tarafından yapılan Ücretsiz yapılan Keşif sonrasında müşteri odaklı olarak hazırlanan raporlar ile bina sisteminize en uygun olan ürünler belirlenmesiyle TSE ve EN 81 (CE) standartları baz alınarak hazırlanıp tarafınıza sunulmaktadır.